Movies
Ratings
193
A Chinese Ghost StoryRated ★ 1.5
Crimson TideRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 0.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 1.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 1.0
EquilibriumRated ★ 0.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 2.0