Movies
Ratings
97
SpyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
SullyRated ★ 3.0
Starsky & HutchRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0