Movies
Ratings
323
The Best OfferRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0