Movies
Ratings
147
Mean GirlsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5