Movies
Ratings
1278
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.5
MelancholiaRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 2.5
Sir Alex Ferguson: Never Give InRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The ConformistRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- Blossom GraduationRated ★ 2.0
- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.5
- Planet SpoiliaRated ★ 4.5
- Mr. Tap’s HolidayRated ★ 1.5
GuestRated ★ 5.0- Hansel: Two School SkirtsRated ★ 3.0