Movies
Ratings
748
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
EternityRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
TronRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 4.0