Movies
Ratings
300
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The GameRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.5