Movies
Ratings
230
WhiplashRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Red Riding HoodRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0