Movies
Ratings
462- HumintRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- PilotRated ★ 1.5
- Love ResetRated ★ 3.0
The Hating GameRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5