Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 3.0