Movies
Ratings
396
Let the Right One InRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Continental ’25Rated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
CodaRated ★ 2.0
BirdRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
84 Charing Cross RoadRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.0- House of the SeasonsRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
The PostRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5