Movies
Ratings
30
Your Name.Rated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5