Movies
Ratings
632
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Man UpRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0