Movies
Ratings
104
Spirited AwayRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
GeostormRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The President who Plays the PianoRated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 1.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.5