Titles you rated
The MummyRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0