Movies
Ratings
304
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5