Movies
Ratings
137
AlwaysRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0