Movies
Ratings
606
Never Back DownRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 1.5
Summer WarsRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
VolverRated ★ 3.5
SpanglishRated ★ 3.5
The SwitchRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Everybody's FineRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
BlendedRated ★ 4.0
Mr. DeedsRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0