Movies
Ratings
69
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.0
Flags of Our FathersRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0