Movies
Ratings
674
The People UpstairsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.0- SpliceRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
The Nature of LoveRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5