Movies
Ratings
1168
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
French LoverRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Happiness for BeginnersRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0