Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Remarriage & DesiresRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Animal Season 1Rated ★ 5.0
JirisanRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Japan Sinks 2020Rated ★ 1.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0- Company LoveRated ★ 2.0