Movies
Ratings
382
The OutpostRated ★ 4.5
LionRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5