Movies
Ratings
2870
Angry Squad: Civil Servants & Seven SwindlersRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 3.0- Hansel: Two School SkirtsRated ★ 3.0
Masaka Kids, A Rhythm WithinRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
- Small FryRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
IdaRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.0- Don’t Go BackRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
The Alto KnightsRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 3.0
To the Starry IslandRated ★ 4.5
Train DreamsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0