Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.0
There’s Still TomorrowRated ★ 3.0
The Blood of Wolves LEVEL2Rated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 4.0
The Bride!Rated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
All the Empty RoomsRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Gangubai KathiawadiRated ★ 4.0