Movies
Ratings
336
A Bloody AriaRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Goodbye MomRated ★ 2.5
FrequencyRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 2.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0