Movies
Ratings
578
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
The KingRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 4.5
While We're YoungRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
Lovely ComplexRated ★ 4.0
Collage of Our LivesRated ★ 1.0
She's Out of My LeagueRated ★ 2.5
New York MinuteRated ★ 3.5