Movies
Ratings
553
The King's WardenRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 0.5
SicarioRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
After We CollidedRated ★ 1.5
AfterRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
CJ7Rated ★ 2.5
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0