Movies
Ratings
752
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Project 30Rated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0