Movies
Ratings
179
The Super Mario Galaxy MovieRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Mononoke the Movie Third Chapter: Snake GodRated ★ 3.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0