Movies
Ratings
1527
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0