Titles you rated
Sharp ObjectsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 3.0
MistyRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
One Day at a TimeRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5