Movies
Ratings
417
GremlinsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
WindstruckRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5- ApostleRated ★ 1.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Joseph: King of DreamsRated ★ 5.0