Movies
Ratings
472
The Other WomanRated ★ 4.0
Tough GuysRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Mr. RightRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0