Movies
Ratings
782
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Choir of GodRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 2.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.0
Freakier FridayRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 0.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Kinda PregnantRated ★ 2.5- 6 DaysRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.5