Movies
Ratings
535
Perfect DaysRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.5