Titles you rated
North & SouthRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5