Movies
Ratings
253
The Imitation GameRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
CocoRated ★ 1.0
PonyoRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 0.5
The Snow QueenRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
TekkonkinkreetRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5