Movies
Ratings
981
SleepRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Spring Bears LoveRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Return to SenderRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5- Love and LeashesRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
The SnowmanRated ★ 5.0
UgliesRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 4.0