Movies
Ratings
294
The King's WardenRated ★ 4.5
Send HelpRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ColetteRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.5