Movies
Ratings
348
SinnersRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 2.5
The BodyguardRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5