Movies
Ratings
1239
RougeRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
The Bride!Rated ★ 2.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
MercyRated ★ 2.0
The Bitter Tears of Petra von KantRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 3.0
Song Sung BlueRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
SiratRated ★ 2.0
Railroad ManRated ★ 3.0- Project 30 Warm-UpRated ★ 2.5