Movies
Ratings
78
The Classified FileRated ★ 3.5
The Fifth EstateRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 2.0
Gantz:ORated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.0
Saving Mr. BanksRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
GantzRated ★ 3.5