Movies
Ratings
939
Paris, TexasRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Flowers of ShanghaiRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Inland EmpireRated ★ 4.5
Project YRated ★ 2.5
Lost HighwayRated ★ 5.0
SiratRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Elephant ManRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
TampopoRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0