Movies
Ratings
52
Born to Be BlueRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0