Movies
Ratings
43
King and the ClownRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.5
Columbus CircleRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 2.5