Movies
Ratings
454
American PsychoRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Emma.Rated ★ 2.0
The RosesRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
From Beijing with LoveRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5