Movies
Ratings
1736
Project Hail MaryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
People and MeatRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 2.5
Millennium ActressRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5