Movies
Ratings
311
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0