Movies
Ratings
602- CurcuminRated ★ 3.0
- Fake LiesRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 2.5- Blossom GraduationRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 2.5
Behind the CandelabraRated ★ 3.0- The Price of GoodbyeRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 2.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 1.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Asakusa KidRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0- World PremiereRated ★ 3.0
- Ancestors are NowhereRated ★ 3.0
The SquareRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.5- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 2.5
The Nature ManRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0